INGA JABLONSKĖ

Vizionierė, antreprenerė, vienintelio pasaulyje nuotolinio moterų universiteto “WoW University” įkūrėja ir vadovė, per 1 metus laiko subūrusi daugiau nei 10 000 moterų bendruomenę.

Palaikymo galia. kaip tapti stipria bendradarbiaujant?

Žengiame į naują erą – kooperacijos ir bendradarbiavimo. Tai aukso amžius, leidžiantis pasireikšti moters talentui jungti ir burti žmones, kompanijas bei vesti jas darnos keliu.
„Dabar yra geriausias laikas ieškoti panašumų, o ne skirtumų. Susiburti ir nuveikti daugiau ir geriau. Pamatyti galimybes ten, kur kiti mato grėsmes. Inicijuoti pokyčius, kurie pakeis daugelio likimus” – įsitikinusi Inga Jablonskė, per pirmąją karantino bangą su komanda atvėrusi nuotolinio moterų universiteto duris.
„Kaip Tau ir man tapti stipria, palaikant viena kitą?”, – pranešimo metu klaus Inga ir jautriai bei atvirai dalinsis asmenine istorija: kaip nuo sekinančios, sunkius vidinius išgyvenimus sukėlusios konkurencijos ji priėjo prie visiškai naujo veikimo būdo, grįsto palaikymu. Šiandien – tai Ingos Nr. 1 vertybė veikloje.
Ji pasidalins unikaliu metodu, kurio pagalba Tu irgi gali realizuotis, tapti sėkminga, bet ir laiminga kasdienėje veikloje.
Be visa ko, Inga paruošusi ir ypatingą muzikalią staigmeną. Nepraleiskite!