Inga Jankauskaitė

Dainininkė, aktorė, poezijos kūrėja

IR TAI PRAEIS. GYVENIMO INERCIJA, PLANAI IR PASIKEITUSI REALYBĖ: KAS PADEDA GYVENTI TAIKOJE SU SAVIMI IR IŠLIKTI KŪRYBINGAI?

Inga Jankauskaitė – dainų autorė bei atlikėja, laidų vedėja, teatro bei kino aktorė. 2007 m. Inga buvo nominuota Auksiniam scenos kryžiui už Marijos Stiuart vaidmenį LNDT spektaklyje „Marija Stiuart” (rež. Jonas Vaitkus), atliko daug kitų įsimintinų vaidmenų. 2017 m. žurnalo „Žmonės“ apdovanojimuose „Žmonės 2017“ laimėjo „Mylimiausia metų TV laidų vedėja“ nominacijoje, 2019 m. „Delfi“ internetinio portalo rengtuose apdovanojimuose „Metų moterys“ laimėjo kategorijoje „Pramogų pasaulis“. 2020 metų muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. Inga buvo išrinkta metų tradicinės pop muzikos atlikėja. Jos dainų tekstai šildantys, gilūs ir prasmingi, įkvepiantys, atsigręžti į save ir permąstyti dalykus. Šiuo metu Ingos gyvenime svarbią vietą užima ir nuostabios poezijos kūryba.

Inga Jankauskaitė papasakos iš kur semiasi įkvėpimo kūrybai, kaip gimsta jos dainos, poezija ir ką ji nori perteikti savo tekstuose. Pasidalins savo įžvalgomis apie gyvenimo inerciją, planus, kurie mus įkalina negalvojant apie tai, kad ir kiti keliai taip pat galėtų būti geri. Kas padeda susigyventi ir išgyventi vykstančius pokyčius, kurie ypač šiuo laikotarpiu palietė milijonus žmonių?