LAURA WINTERLING

NASA ir ESA astronautų trenerė

Kodėl būtina nebijoti klysti ir bandyti, ir kaip tai paversti savo didžiausia sėkme? Mano istorija, kaip 10 metų mokiau NASA ir ESA astronautus ir įgyvendinau didžiausius kosmoso projektus.

Laura Winterling yra aistringa fizikė, daugiau nei 10 metų dirbusi astronautų trenere, specializuodamasi kosminių laivų sistemų ir sensorių valdyme. Taip pat apmokė misijų į kosmosą valdymo centrų skrydžių kontrolierių komandas Tuluzoje, Maskvoje ir NASA centre Hjustone, dalyvavo 2-uose pilotuojamo kosminio laivo Sojuz paleidimuose iš Kazachstano. Laura Winterling yra įkvepianti pranešėja, skaičiusi pranešimus garsiausiose tarptautinėse lyderystės konferencijose.

„Tikėkite savimi, drąsiai siekite tikslų nebijodami klysti, nes net ir skrendant į kosmosą niekada viskas nevyksta idealiai pagal planą”.
Pranešėja įvardins kaip efektyviai valdyti stresą ir priimti tinkamus sprendimus sudėtingose situacijose, kad gautumėte neįtikėtinus rezultatus. Kas tai yra klaidų kultūra ir kuo ji svarbi? Laura W. papasakos apie astronautų atranką – kokios reikalingos savybės atsakingoms misijoms bei kaip jie ruošiami.