MILDA MITKUTĖ

Lietuvos pirmojo vienaragio “Vinted” bendra įkūrėja

Kaip idėją paversti milijardiniu pasauliniu verslu?

Milda Mitkutė – milijardinio verslo, žinomiausios pasaulyje drabužių prekybos ir mainų platformos, internetinės turgavietės “Vinted”, Lietuvoje laikomu pirmu “vienaragiu” sumanytoja ir bendraįkūrėja. Užauginusi daugiau nei 13 milijonų vartotojų “Vinted” startuolis tapo pasauliniu reiškiniu. Šiandien „Vinted“ – milijardus siekiantis pasaulinis verslas.

Mildos verslas prasidėjo kaip hobio projektas 2008 m. ir dabar apima 11 milijonų narių visame pasaulyje, nuo JAV iki Europos. „Vinted“, kurios būstinė yra Vilniuje, visame pasaulyje dirba 250 žmonių. „Vinted“ yra pirmasis Mildos verslas. Jos koncepciją ji sukūrė studijuodama kultūros vadybą. Paklausus Mildos kaip jai pavyko, ji atsako paprastai: „Jei stengiesi visiems įtikti, galiausiai būsi niekuo. Ir nepamirškite mėgautis tuo, ką darote, ne vieni, su kolegomis, su kuriais tikrai nukeliausi toliau ir greičiau!”.

Konferencijoje Moters Vizija 2022 Milda Mitkutė kalbės tema “Kaip idėją paversti milijardiniu pasauliniu verslu?”. Pranešimo metu pasidalins kaip jai kilo idėja sukurti prekybos ir mainų platformą dėl asmeninių interesų ir kaip nieko nesitikint tai pritraukė pasaulinius investuotojus.