Thomas Aksnes

Sveikatos mokslų vizionierius, konsultuojantis tokias pramogų ir verslo pasaulio įžymybes kaip seras Richard Branson, Al Pacino. 200 “Health Optimizing” klinikų pasaulinio tinklo įkūrėjas

Žmogaus organizmas daugelį ligų gali įveikti pats: išmokime jam nekliudyti.

Thomas Aksnes – energijos kupinas vizionierius, tarptautiniu mastu pripažintas sveikatos technologijų, organizmo savireguliacijos mechanizmų ir sveikatos optimizavimo sričių ekspertas. Profesinio kelio pasirinkimą nulėmė tai, kad pačiam teko spręsti sunkias sveikatos problemas, kurioms įprastinis medicinos modelis negalėjo pasiūlyti sprendimų.

2003 metais Thomas įkūrė savo pirmąją tyrimų kliniką, o vėliau dalyvavo atidarant daugiau nei 200 „Health Optimizing“ klinikų visame pasaulyje. Thomas sveikatingumo klausimais konsultuoja pramogų bei verslo pasaulio įžymybes tokias kaip seras Richardas Bransonas, Al Pacino ir yra ypač laukiamas pranešėjas tarptautinėse mokslo konferencijose.

T. Aksnes, remdamasis asmenine patirtimi ir žiniomis, papasakos apie tai, kaip mūsų kūnas gali pats save pagydyti ir klestėti be jokių medikamentų. Supažindins su paties suformuota naujo tipo sveikatos grąžinimo ir palaikymo koncepcija.