INGA JABLONSKĖ

Vizionierė, antreprenerė, vienintelio pasaulyje nuotolinio moterų universiteto “WoW University” įkūrėja ir vadovė, per 1 metus laiko subūrusi daugiau nei 10 000 moterų bendruomenę.

Palaikymo galia. kaip tapti stipria bendradarbiaujant?

Žengiame į naują erą – kooperacijos ir bendradarbiavimo. Tai aukso amžius, leidžiantis pasireikšti moters talentui jungti ir burti žmones, kompanijas bei vesti jas darnos keliu.
„Dabar yra geriausias laikas ieškoti panašumų, o ne skirtumų. Susiburti ir nuveikti daugiau ir geriau. Pamatyti galimybes ten, kur kiti mato grėsmes. Inicijuoti pokyčius, kurie pakeis daugelio likimus” – įsitikinusi Inga Jablonskė, per pirmąją karantino bangą su komanda atvėrusi nuotolinio moterų universiteto duris.
„Kaip Tau ir man tapti stipria, palaikant viena kitą?”, – pranešimo metu klaus Inga ir jautriai bei atvirai dalinsis asmenine istorija: kaip nuo sekinančios, sunkius vidinius išgyvenimus sukėlusios konkurencijos ji priėjo prie visiškai naujo veikimo būdo, grįsto palaikymu. Šiandien – tai Ingos Nr. 1 vertybė veikloje.
Ji pasidalins unikaliu metodu, kurio pagalba Tu irgi gali realizuotis, tapti sėkminga, bet ir laiminga kasdienėje veikloje.
Be visa ko, Inga paruošusi ir ypatingą muzikalią staigmeną. Nepraleiskite! 

Kiti Moters Vizija 2021 pranešėjai

VAIRA VIKE-FREIBERGA​

CHRISTINA BENGTSSON​

DR. LAURA VENCĖ​

LAURA ASADAUSKAITĖ-ZADNEPROVSKIENĖ ​

JUOZAS STATKEVIČIUS​

JURGITA JURKUTĖ ​

DR. URTĖ NENIŠKYTĖ​