DR. URTĖ NENIŠKYTĖ

Neuromokslininkė, prestižinio „L`ORÉAL Foundation” ir UNESCO programos “Mokslo moterims” Tarptautinių kylančių talentų apdovanojimo laureatė

MENAS NEATIDĖLIOTI DARBŲ – KAIP TAPTI IR IŠLIKTI MOTYVUOTIEMS IR IMTIS IŠŠŪKIŲ TADA, KAI TO LABIAUSIAI REIKIA, O NE RYTOJ. MOTYVACIJOS NEUROMOKSLO ATSAKYMAI.

Urtė Neniškytė biochemijos mokslų daktaro laipsnį įgijo Kembridžo universitete (UK), vėliau stažavosi Europos molekulinės biologijos laboratorijos Epigenetikos ir neurobiologijos skyriuje (Italija). Šiuo metu dirba Vilniaus universitete, kur įkūrė molekulinės neurobiologijos laboratoriją. Jos atliekami tyrimai siekia nustatyti mechanizmus, reikalingus smegenų tinklams subręsti žmogaus vystymosi metu. Taip pat Urtė daug laiko skiria neuromokslinių žinių sklaidai ne specialistų auditorijose. Dr. Urtei Neniškytei 2019 metais įteiktas prestižinis „L`ORÉAL Foundation” ir UNESCO programos “Mokslo moterims” Tarptautinių kylančių talentų apdovanojimas už pademonstruotą potencialą tapti ateities mokslo lydere.

Pranešime U. Neniškytė atskleis, kaip cheminės smegenų reakcijos susijusios su mūsų sėkmės patirtimis, pasiryžimu veikti ir pasitikėjimu savo jėgomis. Kaip mes galime visa tai valdyti bei keisti?