Moters Vizija 2018 konferencijos įrašas

Pirmosios Moters Vizija konferencijos, įvykusios 2018 metų kovo 8 d., įrašas, kuriame rasite 12 įkvepiančių pranešimų bei asmeninių herojų istorijų. 

Pranešėjų tarpe motyvatorė Madi Sharma, aktorė Ingeborga Dapkūnaitė, TV laidų vedėja, stilistė ir kūrėja – Indrė Stonkuvienė bei vieno žymiausių lietuvių muzikos atlikėjo ir TV laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė.

29.00

Neturime

Šioje konferencijoje įkvepiančius pranešimus skaitė:

Madi Sharma – nr. 1 moterų motyvatorė pasaulyje. Pranešimo tema: „Kaip moterims pradėti kontroliuoti savo gyvenimą ir pasiimti iš jo viską, ko trokšta, nelaukiant kol kas nors paduos”.

Ingeborga Dapkūnaitė – aktorė, garsinanti Lietuvą didžiosiose pasaulio valstybėse. Pranešimo tema: „Tik intensyvus įdirbis talentingus žmones paverčia profesionalais. Kaip nepasiduoti sunkumams?”

Indrė Stonkuvienė –  TV laidų vedėja, stilistė ir kūrėja. Pranešimo tema: „Karjera ir motinystė – kaip suderinti skirtingų sričių svajones bei jas realizuoti?”
Eglė Kernagytė-Dambrauskė – TV laidų vedėja. Pranešimo tema: „Kaip pažinti tikrąją save ir atrasti kelius į savirealizaciją?”

Vilmantė Markevičienė – verslininkė, „Gentle Day” įkūrėja. Pranešimo tema: „Kaip moteriai tapti stipria, atsakinga verslininke, gebančia išplėtoti veiklą net 16 pasaulio šalių?”

Dalia Ibelhauptaitė – operos ir teatro režisierė, prodiuserė. Pranešimo tema: „Moteris vyrų pasaulyje. Kas lemia profesinę sėkmę ir pripažinimą?”

Kristina Meidė – „Maxima LT” generalinė direktorė. Pranešimo tema: „Tarkite „taip” galimybėms: kaip užtikrinti mūsų pačių profesinį augimą ir padėti išaugti kitiems?”

Ramunė Šabanienė – verslininkė, verslo plėtros konsultantė. Pranešimo tema: „Nusistovėjusios socialinės normos ir lūkesčiai dažnai užkerta moterims kelius į karjeros aukštumas. Kokia yra išeitis?”

Liana Mogišaitė – verslo konsultantė, lektorė. Pranešimo tema: „Nuo impulsyvios neandertalietės iki sėkmingai tikslų siekiančios asmenybės.”

Jūratė Bortkevičienė – psichologė, lektorė. Pranešimo tema: „Kaip sudėtingose situacijose išlaikyti sveiką protą ir daugiau pasiekti?”

Ilona Bubliauskienė – lektorė, žurnalo vaikams „Kutis” vyriausioji redaktorė. Pranešimo tema: „Kūrybingumas darbe ir gyvenime. Kaip kasdienę rutiną paversti nuotykiu ir atrasti gyvenimo džiaugsmą?”

Aida Baranauskaitė – aktyvių pardavimų ekspertė. Pranešimo tema: „Moteris ir pardavimai – kaip tapti geriausia pardavėja savo srityje.”

Proudly powered by Wpopal.com