Moters Vizija 2021 konferencijos įrašas

Ketvirtosios Moters Vizija konferencijos, įvykusios 2021 metų spalio 8 d. įrašas, kuriame rasite net 16 įkvepiančių pranešimų ir asmeninių herojų patirčių.

Pranešėjų tarpe pirmoji moteris Prezidentė Baltijos šalyse – Vaira Vike-Freiberga, dainininkė, aktorė – Inga Jankauskaitė, NASA ir ESA astronautų trenerė – Laura Winterling, Nr. 1 dėmesio koncentracijos lektorė, pasaulio taikliojo šaudymo čempionė – Christina Bengtsson, Beata Nicholson.

29.00

Neturime

Šioje konferencijoje įkvepiančius pranešimus skaitė:

Vaira Vike-Freiberga – pirmoji moteris Prezidentė Baltijos šalyse. Pranešimo tema: „Kaip nugalėti savo baimes ir išdrįsti siekti pačių didžiausių tikslų, net kai būna labai sunku?”

Inga Jankauskaitė – dainininkė, aktorė, poezijos kūrėja. Pranešimo tema: „Ir tai praeis. Gyvenimo inercija, planai ir pasikeitusi realybė: kas padeda gyventi taikoje su savimi ir išlikti kūrybingai?”

Juozas Statkevičius – garsiausias Lietuvos dizaineris. Pranešimo tema: „Ko nori moterys? Arba, kaip įtikti pačiai didžiausiai perkamajai galiai pasaulyje – moteriai. Kas padeda sudominti, suprasti ir išpildyti klienčių troškimus?”

Laura Winterling – NASA ir ESA astronautų trenerė. Pranešimo tema: „Kodėl būtina nebijoti klysti ir bandyti, ir kaip tai paversti savo didžiausia sėkme?”

Christina Bengtsson – Nr. 1 dėmesio koncentracijos lektorė, Pasaulio taikliojo šaudymo čempionė. Pranešimo tema: „Kaip išlavinti savo dėmesį, supaprastinti gyvenimą ir padidinti efektyvumą bei proto aštrumą versle ir kasdienybėje? Patikrinta 7 žingsnių sistema, kaip atskleisti savo didžiausią potencialą.”

Beata Nicholson – „Beatos virtuvė” įkūrėja, kulinarinių knygų autorė. Pranešimo tema: „Kaip sukurti Nr. 1 prekinį ženklą savo srityje? Beatos istorija.”

Rima Balanaškienė – vienos didžiausių Lietuvoje farmacijos įmonės „Aconitum” savininkė ir vadovė, gydytoja. Pranešimo tema: „Menas mąstyti plačiai arba kaip iš mažytės idėjos gimė globalus verslas.”

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė – Olimpinė čempionė. Pranešimo tema: „Disciplinos galia. Kaip pasiekti tai, ko iš tikrųjų norite? Olimpinės čempionės metodika.”

Thomas Aksnes – Sveikatos mokslų vizionierius, Health Optimizing  klinikų pasaulinio tinklo įkūrėjas. Pranešimo tema: „Organizmas daugelį ligų gali įveikti pats: išmokime jam nekliudyti.”

Dr. Urtė Neniškytė – neuromokslininkė. Pranešimo tema: „Menas neatidėlioti darbų. Kaip tapti ir išlikti motyvuotiems, ir imtis iššūkių tada, kai to labiausiai reikia, o ne rytoj? Motyvacijos neuromokslo atsakymai.”

Vlada Musvydaitė – naudingų žingsnių programėlės #walk15 kūrėja. Pranešimo tema: „Kaip įgyvendinti savo svajonę? Paprasta žingsnių formulė.”

Dr. Dominyka Venciūtė – viena žinomiausių Lietuvoje asmeninių prekių ženklų vystymo ekspertė. Pranešimo tema: „Asmeninio prekės ženklo DNR.”

Dr. Laura Vencė – neuromokslininkė, darbuotojų emocijų valdymo kompetencijų ugdymo ekspertė. Pranešimo tema: „Parduoti gali visos. Kaip pardavimų procese naudoti pažangiausią S.C.A.R.F. metodą ir padėti jūsų klientams priimti sprendimą pirkti?”

Janita Janušauskaitė – Plungė – žinomiausio gyvūnų prekių tinklo „KIKA” įkūrėja ir savininkė. Pranešimo tema: „Kaip sukurti ir užauginti verslą neturint jokių  investicijų? Asmeninė herojės patirtis – nuo verslo pradžios vieno kambario bute iki tarptautinės įmonių grupės.”

Inga Jablonskė – „WoW University” įkūrėja ir vadovė. Pranešimo tema: „Palaikymo galia. Kaip tapti stipria bendradarbiaujant?”

Proudly powered by Wpopal.com