Visų Moters Vizija konferencijų įrašai

Įsigykite visų penkių Moters Vizija konferencijų įrašus. Nr. 1 asmenybės (Madi Sharma, Ingeborga Dapkūnaitė, Rūta Lee, Eglė Špokaitė, Jurga Baltrukonytė, Andrius Mamontovas, Ineta Stasiulytė ir dar daugiau) , įkvepiančios patirtys, praktiniai patarimai ir pasiteisinę veiklos metodai, padėję pasiekti išskirtinių rezultatų Lietuvoje ir pasaulyje. Daugiau nei 50 unikalių istorijų, padėsiančių atrasti svarbius atsakymus kiekvienai konferencijos dalyvei!

79.00

Neturime

Motyvuojančių ir įkvepiančių pranešėjų tarpe:

Ingeborga Dapkūnaitė – aktorė, garsinanti Lietuvą didžiosiose pasaulio valstybėse. Pranešimo tema: „Tik intensyvus įdirbis talentingus žmones paverčia profesionalais. Kaip nepasiduoti sunkumams?”

Madi Sharma – nr. 1 moterų motyvatorė pasaulyje. Pranešimo tema: „Kaip moterims pradėti kontroliuoti savo gyvenimą ir pasiimti iš jo viską, ko trokšta, nelaukiant kol kas nors paduos”.

Ruta Lee (tikr. Ruta Mary Kilmonis) – kultinė Auksinio Holivudo aktorė. Pranešimo tema: „Niekada nepasiduok. Kaip siekti savo svajonių ir nugalėti baimes,kurios stabdo jų išsipildymą.”

Gražina Baikštytė – viena populiariausių Lietuvos kino aktorių. Pranešimo tema: „Kaip nepasiduoti siekiui/norui būti tobulai visur ir visada.”

Vaira Vike-Freiberga – pirmoji moteris Prezidentė Baltijos šalyse. Pranešimo tema: „Kaip nugalėti savo baimes ir išdrįsti siekti pačių didžiausių tikslų, net kai būna labai sunku?”

Andrius Mamontovas – muzikantas, prodiuseris, aktorius. Grupės „Foje” įkūrėjas. Pranešimo metu Andrius pasidalino drąsiais gyvenimo sprendimais, kurie išsiskyrė iš tuometinės visuomenės normų, papasakos kaip gyvenime laikytis savo stiprių vertybinių įsitikinimų.

Ineta Stasiulytė – teatro, kino ir televizijos aktorė. Pranešimo tema: „Baimė niekur neveda. Kaip rasti įkvėpimo ir jėgų pakilti?” 

Rūta Mikelkevičiūtė – Lietuvos žurnalistė, TV laidų vedėja. Pranešimo tema: „Pasitikėjimas savimi. Kaip iš paprastos mergaitės tapti lietuviškąja oprah winfrey?”

Inga Jankauskaitė – dainininkė, aktorė, poezijos kūrėja. Pranešimo tema: „Ir tai praeis. Gyvenimo inercija, planai ir pasikeitusi realybė: kas padeda gyventi taikoje su savimi ir išlikti kūrybingai?”

Taip pat Jurga Baltrukonytė, Lavija Šurnaitė, Indrė Stonkuvienė, Eglė Kernagytė-Dambrauskė, Eglė Špokaitė, Milana Jašinskytė, Aistė Jasaitytė, Renata Šakalytė – Jakovleva, Giedrė Žickytė ir daug kitų įkvepiančių ir gerai žinomų Lietuvos ir pasaulio asmenybių.

 

Proudly powered by Wpopal.com