LAURA KORNELIJA INAMEDINOVA

Verslininkė, įkūrusi LKI Consulting marketingo įmonę

Stereotipinės išvaizdos moteris tarptautiniame versle. Ar buvimas patrauklia daugiau trukdo nei padeda sukantis Fintech verslo pasaulyje?

Laura Kornelija Inamedinova – priskiriama vienai jauniausių Lietuvos verslininkių, nes savo verslą dar prieš 6-erius metus sukūrė būdama vos 20-ies. Įkurta rinkodaros, dizaino ir internetinių svetainių kūrimo agentūrą LKI Consulting yra aktyvi, peninga, jai Laura vadovauja iki šiol ir turi jau užauginusi savo komandą, kuri šiuo metu intensyviai plečiasi. 

Vienas didžiausių Lauros tikslų – įkvėpti jaunas merginas siekti savo tikslų ir užkariauti verslo pasaulį drąsiai ir užtikrintai, todėl ji atvirai dalinasi žiniomis, kurių jai pačiai trūko pradėjus sėkmingą karjerą. Fintech yra nestandartinė verslo sritis, kurioje Laura turi žinių ir netgi konsultuoja žymiausių kompanijų vadovus. Ji taip pat turi daug kompetencijų technologijų pasaulyje, gali laisvai kalbėti dirbtinio intelekto ir investavimo į kripto valiutas klausimais.

Konferencijoje Moters Vizija 2022 Laura Kornelija Inamedinova kalbės tema “Stereotipinės išvaizdos moteris tarptautiniame versle. Ar buvimas patrauklia daugiau trukdo nei padeda sukantis Fintech verslo pasaulyje?”, ir pasidalins asmenine istorija užkariaujant verslo pasaulį ir laužant stereotipinį požiūrį į save, turimas kompetencijas kiekviename karjeros žingsnyje.