Moters Vizija 2023 konferencijos įrašas

Didžiausia motyvacinė konferencija–drąsa gyventi ir veikti

2023 m. kovo 8 d., Tarptautinės moters dienos proga, visos dienos konferencija vyrams ir moterims. 10 pranešėjų ir 10 000 dalyvių! Kartu su Nr.1. motyvatoriumi pasaulyje, gimusiu be rankų ir kojų, Gineso rekordininku, apkeliavusiu pasaulį dviračiu per 78 dienas, pasaulyje sėkmingiausių korporacijų, tokių kaip The Body Shop, Pandora ir kt. CEO, Coca Cola Zero išradėju, ir kitais žymiausiais Lietuvos ir pasaulio pranešėjais.

29.00

Neturime

Šioje konferencijoje įkvepiančius pranešimus skaitė:

Nick Vujicic – padėjęs daugiau kaip 6.5 milijonų žmonių, 65 šalyse, dirbo su 19 šalių prezidentų sukūręs sėkmingą mokymų programą ir parašęs ne vieną New York Times geriausiai parduodamų knygų jo naudojamos metodikos ir motyvacijos principai įgalino žmones veikti, jaustis laimingais ir siekti tikslų Nr. 1 motyvatorius, pasaulyje, žmogus, kuris žino, kaip didžiausias gyvenimo krizes paversti galimybėmis.

Tema: Kaip kiekvieną krizę paversti galimybe
Nick Vujicic – žmogus, gimęs be rankų ir kojų, turėjęs išmokti gyventi bei išlikti šiame sudėtingame gyvenime. Ir ne tik išgyventi. Jis yra laimingesnis nei dauguma mūsų šiomis dienomis. Nick yra tikras žmogaus galimybių pavyzdys. Žmogus, kuris pakeitęs savo mąstymą, vertybes ir įveikęs baimes visiems įrodė, kad mes patys kuriame savo gyvenimą. Jis užburia klausytojus ne tik savo motyvacija bei tikslų siekimo metodika, bet ir be galo geru humoro jausmu! Tema: Kaip kiekvieną krizę paversti galimybe Pakeitęs milijonų žmonių gyvenimus, Nick Vujicic atvyksta su nauja mokymo programa.
Mark Beaumont Žinomas atletas, pasiekęs Gineso rekordą keliaujant dviračiu aplink pasaulį per 78 dienas. Tema: Kaip peržengti savo galimybių ribas gyvenime ir darbe Žinomas pasaulyje pranešėjas, mokymus organizuojantis aukščiausio lygio vadovams ir pardavėjams, pasidalins taktikomis ir strategijomis, kaip pasiekti maksimalų efektyvumą, kaip nesustoti ir motyvuoti save veiksmui, net ir priėjus didžiausias kliūtis gyvenime.
Jeremy Schwartz Tarptautinių pasaulinių korporacijų, tokių kaip L’Oreal, Pandora, McKinsey, The Body Shop generalinis direktorius (angl. CEO), Coce Zero išradėjas, padėjęs šiems prekiniams ženklams pasiekti stulbinančios, milijardinės sėkmės. Tema: Kintantis verslas ir vartotojų poreikiai. Kaip identifikuoti galimybes? Jeremy padės identifikuoti potencialias verslo galimybes ir įkvėps diegti naujoves, geriau pažįstant besikeičiančius vartotojų poreikius ir prisitaikant prie dinamiškos darbo ir verslo rinkos.
ILJA LAURS Vienas žinomiausių Lietuvos verslininkų ir investuotojų, knygos „Verslas naujai“ autorius, investicinio fondo „Nextury Technology Fund“ valdybos pirmininkas. Ilja pasidalins atvira tiesa, kurios nerasite nei viename naujienų portale, apie tai, kas vyksta rinkoje, ko laukti ir kaip elgtis, kad krizės bent jau finansiškai nebūtų skausmingos, ir ne tik padėtų išsaugoti turimas santaupas. Tema: Iš pirmų lūpų: Ką dabar daryti su pinigais?
NOMEDA MARČĖNAITĖ 
Viena žinomiausių Lietuvos televizijos laidų vedėjų, visuomenės veikėja, keramikė, dailininkė, „Išsipildymo akcija“ sumanytoja ir globėja. Konferencijoje turėsite galimybę išgirsti ne tik, kas motyvuoja šią veiklią moterį, bet ir jos daugiametę patirtį ir suvokimą apie tai, kas jai padeda prisijaukinti pokyčius ir kaip prisitaikyti prie taip greitai besikeičiančios aplinkos.
Tema: Gyvenimo pokyčiai tai galimybės.
INGA VALINSKIENĖ
Dainininkė, filmų įgarsintoja, televizijos laidų vedėja, ir asmenybė, kuriai rūpi, kokią vertę kaip žmogus ji suteikia šiam pasauliui. Tema: Kaip atrasti ir išnaudoti potencialą
Inga konferencijoje pasidalins savo patirtimis, kada ne kartą turėjo „perlipti“ per save ir sugriauti savo įsitikinimus tam, kad pasiekti tai, ką turi dabar. Pranešėja  Inga kalbės apie tai, kas jai padėjo atrasti ir išnaudoti savo potencialą ir stiprybes šiais sudėtingais laikais, kai ne viskas vyksta taip, kaip svajojame ar planuojame.
DAINIUS JAKUČIONIS 
Tema: Atjauta sau. Pamokos, kurių dar neišmokome.

Per didelis darbo krūvis, visuomenės spaudimas, pačių sau užsibrėžti tikslai ir stiprus atsakomybės jausmas neretai ištrina ribas mūsų gyvenime, atrodo, tarsi privalome padaryti viską ir dar – padaryti tobulai. Reikalaujame iš savęs vis daugiau ir greitai tampame nejautrūs žmogui, į kurio poreikius turėtume reaguoti jautriausiai – sau. Pranešėjas  Dainius pasidalins apie tai, kas dažnam šio nenumaldomo greičio ir didelių siekių amžiaus žmogui sunkiausia – priimti save, ir papasakos, kodėl mums taip būtina, visų pirma, išmokti atjautos sau.

Proudly powered by Wpopal.com