PAKILKITE AUKŠČIAU SU NICK VUJICIC | 6 dalių video mokymai su vertimu į lietuvių kalbą

Visą savo gyvenimą Nick Vujicic susidūrė su, atrodytų, neįveikiamomis kliūtimis, tačiau rado būdą, kaip pakilti aukščiau jų ir išnaudoti visas savo galimybes. „Pakilkite Aukščiau“ yra unikalus, įkvepiantis ir gyvenimą keičiantis kursas.

Į „Pakilkite Aukščiau“ kursą Nick sudėjo visas savo žinias ir patirtį, kad jūs taip pat galėtumėte įveikti baimę, paversti kliūtis galimybėmis, iš naujo apibrėžti kas yra neįmanoma ir išnaudoti visas savo galimybes! Nick Vujicic kiekvienojekurso dalyje kalba su tik jam būdinga charizma ir gera nuotaika, o dalindamasis savo įžvalgomis ir patirtimi skatina susimąstyti.

 

99.00

Neturime

Mokymų temos:
1 dalis. Pakeiskite savo mąstymą
2 dalis. Įveikite savo baimes
3 dalis. Pasiekite savo tikslus
4 dalis. Susikurkite subalansuotą gyvenimą 5 dalis. Paverskite kliūtis galimybėmis
6 dalis. Praplėskite savo ribas

Trumpai apie kursą:

• Kurso tema – sėkmė gyvenime;
• Trys valandos visiškai naujo turinio;
• Kiekvieną pamoką sudaro 20-30 minučių vaizdo įrašas;
• Kiekviena pamoka turi klausytojo gidą su refleksijos pratimais ir santrauką;
• Kursas išverstas ir įgarsintas lietuviškai;
• Galite mokytis savo tempu, bet kur ir bet kada.

Tai geriausias būdas savarankiškam tobulėjimui! Pasirinkdami sau tinkamą greitį, kiekvienai kurso daliai galite skirti tiek laiko, kiek norisi. Žiūrėkite vaizdo įrašus tiek kartų, kiek norite.

„Pakilkite Aukščiau“ dalyvio vadovą patogu naudoti – jį galima atsisiųsti ir atsispausdinti. Išsaugokite savo pažangą elektroninėje kopijoje arba atsispausdinkite ir parašykite atsakymus popieriuje.

Apie Nick Vujicic:

Nick Vujicic – Nr. 1 motyvatorius pasaulyje ir „New York Times“ bestselerių autorius, į šį pasaulį atėjo neturėdamas nei rankų, nei kojų. Dėl to visą savo vaikystę ir paauglystę susidūrė su tikrais iššūkiais, tokiais kaip patyčios, savigarbos problemos, depresija ir vienatvė, nes aplinkiniai jo nuolat klausdavo, kodėl jis skiriasi nuo kitų vaikų.
Bėgant metams, Nick išmoko susitvarkyti su savo negalia ir net įgijo aukštąjį išsilavinimą. O būdamas vos 19 metų, ėmėsi įgyvendinti savo svajonę – drąsinti kitus žmones jų gyvenimo kovose.

Šiuo metu Nick visame pasaulyje žinomas ir vertinamas motyvatorius, keliaujantis po pasaulį ir mokantis kitus žmones įveikti kliūtis. Jis apsilankė daugiau nei 65 šalyse, susitiko su 16 prezidentų, kreipėsi į 9 vyriausybes ir gyvai kalbėjosi su daugiau nei 6,5 milijono žmonių! Nick yra patyręs autorius, išleidęs net 5 knygas, įskaitant „New York Times“ bestselerį „Nesustabdomas“, išverstą į daugiau nei trisdešimt kalbų.

Tai ne šiaip daugelyje šalių skaitomos knygos, tai Nick būdas ir siekis įkvėpti kuo daugiau žmonių, suteikti mums visiems žinių, kad mes visi galime pakilti virš negandų ir įveikti visas širdies bei proto negalias!
Neįtikėtina Nick istorija skamba visame pasaulyje. O jis pats, nepaisant negalios, sunkių patirčių ir išgyvenimų yra sėkmingai vedęs, augina keturis vaikus ir gyvena pietų Kalifornijoje bei įkvepia žmones tikėti, keistis ir siekti savo tikslų net tada, kai, atrodo, situacija yra visiškai beviltiška.

Proudly powered by Wpopal.com